Get Adobe Flash player
//
 
 

1. Wstępnym warunkiem udziału w szkoleniu jest dokonanie rejestracji telefonicznej pod nr tel. 600 375 801 lub mailowej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   

2. Opłata za planowane szkolenie:
a. Powinna wpłynąć na konto najpóźniej w dniu wyznaczonym w ofercie szkolenia. W treści przelewu należy wpisać imię     i nazwisko uczestnika oraz temat szkolenia.
b. W przypadku braku terminowej wpłaty osoba przechodzi na listę rezerwową. 

Numer rachunku:
ING 53 1050 1461 1000 0092 7235 8855

c. W przypadku szkoleń obejmujących więcej niż jeden termin zajęć oraz płatność w ratach uczestnik podpisuje umowę         zobowiązującą go do opłacenia wszystkich zjazdów niezależnie od swojej obecności.

3. Zastrzegam sobie możliwość nierozpoczęcia szkolenia:
a. w wypadku braku odpowiedniej liczby uczestników, o czym zgłoszające chęć uczestnictwa osoby zostaną     poinformowane najpóżniej na 3 dni przed dniem rozpoczęcia szkolenia.
b. z przyczyn leżących po stronie osoby prowadzącej szkolenie. 
Organizator zastrzega sobie wówczas możliwość odwołania szkolenia nawet w dniu jego rozpoczęcia. W przypadku   odwołania szkolenia przez Organizatora cała wpłacona kwota zostaje zwrócona, najpóźniej do dnia planowanego   rozpoczęcia szkolenia, nie przysługują z tego tytułu żadne odsetki.

4. W przypadku rezygnacji uczestnika z udziału w szkoleniu do 7 dni przed dniem planowanego szkolenia  następuje   zwrot wpłaconej kwoty po potrąceniu 20% kosztów manipulacyjnych. W przypadku rezygnacji poniżej tygodnia przed planowanym szkoleniem – wpłacona kwota nie podlega zwrotowi.

5. Najpóźniej na 5 dni przed  rozpoczęciem szkolenia, na  podany adres e-mail zostaną przesłane informacje organizacyjne dotyczące szkolenia.
6. Po przeprowadzeniu szkolenia uczestnik otrzyma zaświadczenie o jego odbyciu.
7. Uczestnicy poprzez przystąpienie do udziału w szkoleniu wyrażają zgodę na przetwarzanie przesłanych danych osobowych oraz teleadresowych przez Organizatora w celach informacyjnych.

Pracownia Psychologiczna CZTERY MASKI

Strona korzysta z plików cookies. Korzystanie oznacza akceptacje Polityki plików cookies.

Copyright © 2013. All Rights Reserved.